O.C. - Úvod

O.C. - Fotogalerie 6

30. září 2008 v 21:03
O.C.O.C.O.C.O.C.O.C.O.C.

O.C. - Fotogalerie 5

30. září 2008 v 21:01
O.C.O.C.O.C.O.C.O.C.O.C.O.C.O.C.

O.C. - Fotogalerie 4

30. září 2008 v 20:58
O.C.O.C.O.C.O.C.O.C.O.C.O.C.

O.C. - Fotogalerie 3 (Herci)

28. září 2008 v 18:27
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

O.C. - Fotogalerie 2 (Z dílů)

28. září 2008 v 18:26

O.C. - Fotogalerie 1 (Z tiskovek)

28. září 2008 v 18:08

Rozhovor s Mischou Barton a Benem Mckenziem (Marissa a Ryan)

19. září 2008 v 14:19
O.C. interview
Tento týden jsme se dotazovali hvězd seriálu O.C. Zjišťovali jsme zda Mischa Barton a Benjamin McKenzie jsou jiní než jejich postavy na plátně Marrisa a Ryan. A jak dostat kompletní druhou sérii na DVD.
Jak ovládáte všechnu tuto slávu?
McKenzie: Domnívám se že je to fajn. Je to trochu šílený když vyjdeš ven a každý chce s tebou mluvit nebo o tobě psát. Ale Peter Gallagher (který hraje Sandyho) mi dal pár skvělých rad "musíš předpokládat že to zítra skončí a jít ven a žít každý den jako by byl tvůj poslední". Tak dělám svou práci a nech se každý zařídí podle sebe a nech se kritici starají o sebe a ví že nemůžu mít pod kontrolou všechno. Ale jsem dobře úspěšný, což je hezký.
Barton: Domnívám se, že je to něco co přichází s každou show. Je hezké mít fanoušky, kteří opravdu milují tuto show a kteří k vám přistoupí a poznají vás díky tomu. Fascinující věc na televizi je že tak mnoho lidí to vidí a vy se stanete najednou z normálního člověka opravdovým hercem. Já hrála na jevišti a ve filmech a nikdo se na to nepodívá dvakrát. Když jsem v televizní show, lidé se cítí jako by vás znali.
Jste uznávání více když jste venku se svými kolegy?

Rozhovor s Atumn Reeser

19. září 2008 v 14:16

V seriálu O.C. ztvárňuje postavu Taylor Townsendové. Poprvé se tam objevila v epizodě 302 - The Shape Of Things To Come a ve 4. řadě ji oficiálně zařadili mezi hlavní postavy. Přečtěte si, co si myslí o tom, že "nahradila" Marissu a že namokřit se pro Ryana Attwooda nebylo až zas tk špatné!
Taylor Townsendová zachránila O.C.!(smích) Oh, děkuju, ale nejsem si tím jistá! Skvěle se mi hraje. Jediný čas kdy tím nejsem nadšená je když musím pracovat v 5 hodin ráno. Je to obtížné, protože Taylor je tak energická a cílevědomá a to já v 6 hodin ráno nejsem.

Rozhovor s Benjaminem Mckesim

19. září 2008 v 14:16
Télécran" "Jsem zbabělec" Je nezadaný, neumí se prát a při běhání po kalifornských plážích se cítí strašně - to jsou problémy vycházející hollywoodské hvězdy Benjamina McKenzieho, hvězdy ze seriálu O.C. California.

Rozhovor s Willou Holland (Caitlin Cooper)

19. září 2008 v 14:14
IGN TV: Jak moc si myslíš, že bude tvoje postava ovlivňovat hlavní hrdiny Ryana, Setha a Summer, zvlášť když už spolu nechodí do jedné školy?
Holland: Až dosud, ale četla jsem jen první dva scénáře, zde byly jen malé narážky na minulé řady seriálu. Myslím ale, že když mají stejné rodiny, přátele atd., tak se to bude posouvat dopředu.

Rozhovor s Benem Mckenziem a Adamem Brodym (Ryan a Seth)

19. září 2008 v 14:12
"Hvězdy seriálu O.C. California v Yamu - interview" O.C. je váš absolutně nejoblíbenější seriál. To je pro nás důvod udělat s hvězdami tohoto seriálu interview. Během rozhovoru s Adamem Brodym (Seth) a Benem McKenziem (Ryan) byla veliká legrace. Ale posuďte sami…Nevadí ti Bene, že Ryan neříká tak vtipné hlášky jako Seth? Ben: Ve druhé řadě už jsem taky trochu sarkastičtější a vtipnější než v první řadě. Ale Ryan by nikdy nevypustil žádný neurotický hlášky o životě. Občas je s ním ale taky sranda.

O.C. - Hrají

19. září 2008 v 14:04
Paula Trickey role: Veronica Townsend
Rob Brownstein role: Kurt Williams
Adam Brody role: Seth Cohen
Jack Merrill role: Workman
Eric Mabius role: Dean Jack Hess
Ruth Williamson role: Peggy
Michael Nourirole: Dr. Neil Roberts
Jesse Heiman role: Winking Comic Book Nerd
Samaire Armstrong role: Anna Stern
Kevin West role: pan Bendis
Timothy Omundson role: Deputy District Attorney Chris Caldwell
Rachel Bilson role: Summer Roberts
Robert Picardo role: Bill Merriam
Johnny Messner role: Lance Baldwin
Taylor Handley role: Oliver Trask
Richard Herd role: Bill Shaughnessy / ...

O.C. - Úvod

19. září 2008 v 13:45

Originální název:
"The O.C."- Orange Country (California)
Motto: TV seriál 2003 - ????
Typ filmu: Drama
Rok výroby: 2003
Hrají: Adam Brody, Mischa Barton, Rachel Bilson, Samaire Armstrong, Benjaminem McKesim, Atumm Reeser, Willou Holland, Peter Gallagher, Kelly Rowan, Chris Carmack, Melinda Clarke, Tate Donovan
Stanice a producent: FOX
Překlad názvu: Oranžové/Pomerančové hrabství
Původ seriálu: USA
Počet řad: 4
Popis:
 
 

Reklama