High School Musical - Úvod

3. července 2008 v 0:05 |  HSM 1
Český název:
Muzikál ze střední
Typ filmu: Komedie, Muzikál, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 2006
Režie: Kenny Ortega
Hrají: Zac Efron, Vanessa Anne Hudgens, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel, Alyson Reed, Corbin Bleu, Monique Coleman, Olesya Rulin, Chris Warren Jr., Bart Johnson, Ryne Sanborn, Leslie Wing, Socorro Herrera, Joey Miyashima, Dutch Whitlock, Ryan Templeman, Irene Santiago, Joyce Cohen, Kaycee Stroh, Brett Yoder, Sarah K. Aezer, Amanda Garrett, Anne Kathryn Parma, Nick Whitaker, Falon Grace, Sami Roe, Melissa Hildebrant, Charles Klapow, Brad Tobler, David Huff
Popis:

High School Musical je americký "udělaný-pro televizi" hudební film, publikovaný a distributovaný Disney. Byl vydán 20.1.2006.

Film byl jeden z nejúspěšnějších na Disney Channel Original Movies, publikovaný s pokračováním a delimitací potvrzen,í a soundtrackem, který byl komerčně nejúspěšnějším albem roku 2006.

Film byl jeden z nejvice uspesnych na Disney kanálu Originalnich filmu, publikovany s pokracovanim zatvrzelý vedlejsi produkt, a zvukovy zaznam, ktery byl nejvice komerecne-uspesne album roku 2006.

High School Musical je příběh dvou středoškoláků: Troye Boltona, kapitána basketballového družstva a Gabrielly Montézové, právě přistěhované, stydlivé studentky, která vyniká v matematice a vědě. Společně se účastní školního muzikálu. Navzdory ostatních studentů, kteří se snaží překazit jejich sny, Troy a Gabriella dále přetrvávají a povzbuzují ostatní okolo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Které ze sester se ti líbí více?

Haylie a Hilary Duff
Mara-Kate a Ashley Olsen

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama